Ремонт, монтаж і заміна трубопроводів будь-яких призначень, в т.ч. трубопровідної арматури, насосів, компенсаторів та інших елементів трубопроводів.

Монтаж і ремонт трубопроводу - робота професіоналів

Герметичність магістралей газо-, водопостачання, будь-яких споруд транспортування рідких і газоподібних речовин є підґрунтям надійності всіх інженерних комунікацій будівель промислового і цивільного будівництва. Тому первинна прокладка трубопроводів, їх ремонт і заміна повинна проводиться під чуйним керівництвом досвідчених фахівців, з дотриманням регламентованих норм і правил.

Наша компанія виконає монтаж, капітальний ремонт трубопроводу будь-якого призначення. Розробка проектної документації, виконання установки, випробування і пусконалагоджувальні роботи - комплексні послуги від одного підрядника.

Сфери актуальності

Рух робочого середовища в контурах транспортування речовин проходить за рахунок різниці тисків в трубах. Тому дуже важлива точність установки структурних компонентів магістралі, поворотників, клапанів, насосів та ін. Важливо довіряти складання проектів і їх реалізацію тільки знавцям своєї справи.

Висококваліфіковані майстри проведуть монтаж трубопроводів на підприємствах будівельної, енергетичної, харчової, нафтохімічної та інших сфер промисловості. На об'єкт відправляються бригади інженерів, монтажників, досвідчених зварювальників. Вони допоможуть звести трубопроводи різного призначення і типу.

 

Виконання робіт проходить максимально акуратно, виключається пошкодження існуючих конструкцій, укладені труби будуть займати мінімум місце в відведеній зоні. Бригада фахівців проведе комплекс робіт:

  • розробка проекту або вивчення вже готового плану;
  • підготовчі роботи;
  • контроль поставок витратних матеріалів;
  • збірка і кріплення трубопроводу, його коннект до інженерних комунікацій, технологічного устаткування;
  • монтаж компенсаторів, насосів;
  • пусконалагодження;
  • випробування;
  • виготовлення виконавчої документації.

Класифікація трубних магістралей

За призначенням вони поділяються на водопроводи, нафтопроводи, паропроводи, мастилопроводи, газопроводи, мазутопроводи і т.д.

За способом укладання труб комунікації бувають зовнішні і внутрішні.

Зовнішні

Їх ще називають міжцеховими. Монтуються зовні будівлі. Ремонт і заміна трубопроводів цієї категорії вимагає менше деталей, кріплень і арматури, оскільки контурам характерна наявність довгих прямолінійних ділянок.

За способом прокладки зовнішні трубопроводи бувають:

  • надземні. Монтуються на стійках, естакадах, інших опорах вище рівня землі;
  • підземні. Прокладаються в непрохідних, напівпрохідних, прохідних каналах, лотках, траншеях - будь-яких пристроях, що залягають нижче рівня грунту.

Внутрішні

 

Цехові трубопроводи укладаються всередині споруд і будівель. Вони повинні бути у вільному доступі для обслуговування та огляду, прокладатися по продуманій схемі оптимізації робочого простору (не перетинати дверні, віконні прорізи, укладатися в доступних місцях, наприклад, для вивантаження застиглого вмісту).

Прокладка трубопроводів повинна базуватися на зіставленні навантажень, покладених завдань, враховувати, яке робоче середовище контуру, яким є її тиск і температура. Так підбираються трубопроводи різного діаметру, на конструкції транспортування речовин з високою температурою потрібна установка компенсаторів (труби, що схильні до динамічних змін в результаті теплового розширення), для них дуже важливо правильно розрахувати місце установки нерухомих / рухливих опор.

Ми проведемо якісно і недорого ремонт технологічних трубопроводів, теплоізоляцію магістралей будь-якої протяжності і складності.

Замовити виконання робіт по ремонту трубопроводів можна, заповнивши форму Зворотнього зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.