Базальтові циліндри - основа якісної теплоізоляції трубопроводів

Тенденція підвищення енергоефективності використання різної ізоляційної сировини спонукає виробників до винаходу нових, більш якісних матеріалів. Сегменти, півциліндри, циліндри базальтові фольговані і без покривного шару - готові до монтажу вироби з високими теплоізоляційними властивостями.

Особливості структури та властивості

Циліндри з базальтового волокна являють собою шкаралупу, сегментовану на відрізки по 1 м в довжину. Вони призначені для утеплення трубопроводів великих діаметрів.

Готові циліндри з базальтового матеріалу володіють усіма його експлуатаційними характеристиками:

  • пористість. Волокна багаторазово переплетені в щільний матеріал, але в мікропорах міститься багато повітряних камер. Вони зменшують підвищення температури матеріалу, забезпечують бездоганні ізоляційні властивості;
  • паропроникність. Матеріал пропускає випаровування і вологу, трубопровід завжди буде сухим, конденсат не стане причиною стрімкого розвитку корозії, адже волога відводиться від труб;
  • стійкість (термальна, хімічна, механічна). Базальтові циліндри легко впораються із завданнями ізоляції магістралей, які працюють при високому температурному режимі. Без зміни технічних властивостей вони витримують діапазон коливань -200 / + 300 ° С.

Відмінні якості

Купити базальтові циліндри набагато вигідніше, ніж використовувати традиційне утеплення (наприклад, з скловати). І мова зовсім не про дешеву вартість, а про відсутність експлуатаційних витрат. Чому ця пропозиція більш раціональна?

  1. Мінімальні тепловтрати. Базальтові волокна в 3,5 рази краще утримують тепло трубопроводу, незалежно від року експлуатації. Відразу після монтажу і через кілька років ізоляційні властивості зберігаються бездоганно, адже матеріал не просідає і не сиплеться.
  2. Також дуже важлива наявність т.зв. замку, який не допускає теплових втрат через нещільності примикання сегментів базальтових циліндрів один до одного. Таким чином виключається вплив людського фактору при монтажі теплоізоляції і при подальшій експлуатації під впливом вібрації і ваги теплоізоляційної конструкції.
  3. Якісне покриття. Сегменти базальтових циліндрів розроблені з зовнішнім діаметром 18-219 мм, мають товщину 20-80 мм (можливе виготовлення на замовлення матеріалів діаметром 630 мм завтовшки не більш 180 мм), що дозволяє підібрати варіант для труб потрібного розміру. Ніякого намотування, переплітання і нерівностей на магістралях, тільки рівне, гладке покриття, що полегшить подальші фінішні роботи. Форма залишається стабільною, немає нерівномірних ділянок.
  4. Простота монтажу. Базальтові циліндри, ціна яких трохи вище класичних мінераловатних матів, окупляться вже на перших етапах використання. Їх установка не вимагає колосальних людських зусиль, метрові сегменти з поздовжніми розрізами легкі на вагу, захисне покриття запобігає порушенню товщини ізоляції, забезпечить збереження матеріалу від кліматичного і механічного впливу.

Технологічність і енергоефективність

Кількість сегментів базальтових циліндрів залежить безпосередньо від діаметра ізольованих труб. На вимогу замовника можливе покриття ізоляційних виробів шаром фольги з армуючим шаром з скловолокнистої сітки або поставки без неї з подальшим спорудженням захисного атмосферостійкого кожуха з листового металу.

Запропонована нашою компанією енергоефективна продукція відноситься до негорючих матеріалів, витримує високі температури. Важлива властивість - ремонтопридатність. Багаторазовий монтаж / демонтаж утеплювача не викличе труднощів, дозволить виконати частковий ремонт несправної ділянки трубної магістралі без комплексного руйнування ізоляції. При цьому втручання не порушить початкову форму утеплювача і його теплоізоляційні характеристики.

Замовити базальтові циліндри можна в Магазині на нашому сайті.