Термочохли Термопак

Для об'єктів теплоенергетики. Для транспортування швидкопсувних вантажів. Для фіксації вантажів. Власне виробництво.

Детальніше

Магнітні фільтри

Магнітні шламовідвідники для очищення і захисту котлів, теплообмінників і теплових вузлів. Власне виробництво.

Детальніше

Поверхні нагрівання котлів

Виготовлення поверхонь нагріву котлів, економайзерів і металоконструкцій. Власне виробництво.

Детальніше

ТЕРМОПАК - виробництво та дистрибуція енергозберігаючої продукції

Енергозберігаюча продукція для промислових об'єктів

Витрати енергії на виробництві впливають не тільки на окупність бізнесу і його раціоналізацію, а й на кінцевого споживача у вигляді цін на послуги, підвищення тарифів та ін. В рамках оптимізації діяльності багато компаній переходять на енергозберігаюче обладнання. Це вірний крок до зниження енергоємності виробництва, а значить зниження собівартості і збільшення конкурентоздатності продукції на світових ринках.

Ефективність реалізації цих проектів залежить не тільки від правильної організації господарської діяльності промислових об'єктів, а й від мінімізації втрат енергії при поставках ресурсів кінцевим користувачам. Важливо використовувати теплоізоляційні матеріали там, де необхідно підтримувати необхідний температурний фон, зменшити тепловтрати при використанні паливно-енергетичних ресурсів.

Грамотна економія

Енергозберігаюча продукція - це інноваційні рішення, реалізовані технічно, виправдані економічно та прийнятні екологічно. Даремні втрати енергії при транспортуванні нагрітої води і будь-якого іншого теплоносія, охолоджених складів, ризики промерзання при укладанні наземних комунікацій виключені, якщо для утеплення магістралей використовуються енергоефективні термо-матеріали.

В Україні офіційним дистриб'ютором ізоляційної продукції різного форм-фактора і складу є компанія ТЕРМОПАК. Це постачальник спеціалізованих матеріалів енергозбереження для підприємств теплоенергетики, кріогенних установок і приватних користувачів (утеплювачі житлового будівництва, а також для взуття і одягу).

Компанія реалізує на власному виробництві енергозберігаючі технології (сайт демонструє асортимент продукції, що виробляється), а також поставляє ексклюзивну продукцію відомих брендів:

  • ультратонку безусадкову теплоізоляцію Aspen Aerogels (USA) для підприємств теплоенергетики та кріогенних об'єктів під марками Cryogel, Pyrogel і Spaceloft;
  • тонкий, але ефективний утеплювач для зимового одягу, взуття та аксесуарів Aerotherm (USA);
  • аерогельну теплоізоляцію виробництва EAS Fiberglass, China під маркою Insuflex;
  • склохолсти, склотканини, в тому числі з поліуретановим, силіконовим покриттям, фольмотканини, високотемпературні швейні нитки та ін.

Компанія поставляє окремі комплектуючі і повністю готові до установки термочохли. Магазин теплоізоляційних матеріалів наповнений усім необхідним для впровадження різних проектів енергозбереження на промислових і побутових об'єктах, а також центрів логістики (представлені термочохли для транспортування вантажів).

Від вибору матеріалів до їх застосування

Енергозберігаюча продукція в належній мірі буде виконувати покладені завдання тільки за умови правильного монтажу. Безшовне з'єднання, ідеальна герметизація стиків, рівномірність розподілу навантаження, можливість легкого доступу до ревізійним вузлів - безліч моментів потрібно врахувати при формуванні теплоізоляції трубопроводів, монтажі поверхонь нагріву парових та водогрійних котлів та іншого обладнання.

Фахівці компанії «Центр енергозберігаючих технологій» виконують роботи різної складності по:

  • теплоізоляції об'єктів теплоенергетики із застосуванням матеріалів дистрибуції або власного виробництва;
  • монтажу, сервісного обслуговування, ремонту будь-якої складності парових, водогрійних котлів;
  • проектування і створення трубопроводів різної протяжності і призначення з подальшим монтажем теплоізоляції.

Без посередників тут можна купити енергозберігаючі матеріали Aspen Aerogels, ТЕРМОПАК, Insuflex, Aerotherm різної здатності навантаження, отримати консалтингову або технічну підтримку. Продукція поставляється в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінниця - будь-який куточок країни, а також в будь-яку точку світу.

Тел / факс:
Тел:

Залишилися запитання?

Заповніть форму та ми
Вам передзвонимо.

Зателефонуйте мені

ДИСТРИБУЦІЯ

Аерогельная теплоізоляція Aspen Aerogels

Ексклюзивна дистрибуція в Україні, Білорусі та Молдові.

Детальніше

Аерогельний утеплювач Aerotherm

Ексклюзивна дистрибуція в Україні, Білорусі та Молдові.

Детальніше

Аерогельна теплоізоляція Insuflex

Ексклюзивна дистрибуція в Україні, Білорусі та Молдові.

Детальніше