Роль термоперегородки в перевезенні вантажів

Транспортування тропічних фруктів разом із замороженою продукцією, гарячого хліба і парного м'яса - здається, історія з області фантастики, правда? Але достатньо надійні термомати купити і це стане реальністю. Товари різної температури зберігання зможуть безпечно бути сусідами, не втратять свою структуру і якість.

Значення і особливості

Термоперегородка особливої ​​конструкції дозволяє звичайний ізотермічний фургон перетворити в мультитемпературні. Її роль досить істотна:

 • розмежовує простір авто для перевезення різнопрофільної продукції;
 • гарантує різний температурний режим перевезення із забезпеченням значної економії витрат на роботу рефрижераторних установок, які можуть підтримувати більш високу температуру в ізотермічному фургоні;
 • захист вмісту від значних тепловтрат при транспортуванні на універсальних автофургонах (якщо замість задніх дверей використовується гідроборт, шторка);
 • служить бар'єром ударних навантажень на товар. ніяких механічних пошкоджень продукції при правильному закріпленні вантажу.

Стандартний термомат або термоперегородка (розміри можна вказувати індивідуально при оформленні замовлення) має невелику вагу, відразу підходить для установки без необхідності доопрацювання фургона. Виріб легко демонтується, містить ручки для зручного перенесення. Одна людина може впорається з його монтажем.

Фірмові пропозиції

Якщо вам потрібна якісна і довговічна термоперегородка, скористайтеся нашою пропозицією. Виріб ТЕРМОПАК стане надійним помічником для зонування фургона на ділянки різного температурного фону.

Наша продукція йде в одній серії з термочохлами для фіксації вантажів і теплоізоляції вмісту палет. Перед конкурентами має масу переваг:

 • універсальність. Готові вироби розраховані на установку в стандартні фургони, мати можна переставляти з одного авто в інше;
 • нижня окантовка для захисту від зносу і пошкодження сусідніми палетами;
 • за бажанням можна оснастити зручною ручкою для перенесення;
 • можна замовити вироби будь-яких розмірів, товщини і наповнення, підібрати потрібну щільність утеплювача;
 • перегородка секційна, легко складається, не займає багато місця.

Очевидні вигоди

Якісний термомат (термоперегородка) ТЕРМОПАК - це гідний вітчизняний аналог дорогим імпортним виробам. Ми подбали, щоб наші клієнти залишилися задоволені. Співпраця можлива з приватними замовниками, великими транспортними компаніями і мережами супермаркетів - ми готові виконати замовлення будь-якої масштабності і складності. Що пропонуємо натомість?

 1. Доступні ціни. На всю енергозберігаючу продукцію вартість оптимальна - ніяких переплат посередникам.
 2. Ексклюзивне наповнення. Наша компанія - офіційний дистриб'ютор ізоляційних матеріалів Aspen Aerogels, EAS Fiberglass, виготовлених зі скловолокна або по аерогельній технології. Тільки передові матеріали для досягнення високої результативності.
 3. Добротне виконання. Тільки міцні шви термостійкими нитками, зносостійкі чохли, надійні кріплення ручок.
 4. Оперативне виконання. Наше виробництво в Україні, на складі завжди в запасі витратна сировина, всі замовлення виконуються швидко, доставка в будь-яку точку України і за її межі здійснюється в чітко обумовлені терміни.
 5. Оптимізацію ваших витрат. Перегородка в фургон допоможе раціоналізувати логістику і перевезення. Вам не потрібно направляти кілька машин по одному маршруту, достатньо встановити термомати (термоперегородки), розділивши простір на секції, упакувати різний вантаж в термочохли або комбінувати термоізоляційну продукцію.

Замовити термоперегородкі ТЕРМОПАК можна в Магазині на нашому сайті.