Аерогельний утеплювач Aerotherm для одягу: універсальність застосування

Aerotherm - матеріал особливої ​​наноструктури, запатентованої компанією Aspen Aerogels (США). Це аерогельний ізоляційний продукт товщиною всього 2-3 мм, розкроєні за лекалами замовника або у вигляді універсальних підкладок для взуття і одягу.

Складається утеплювач Aerotherm з унікального кремнієвого аерогеля. Він містить більш ніж 90% повітряних пор. Це високоефективний ізолятор. Його теплопровідність найнижча з усіх відомих твердих частинок. Матеріал захистить від холоду і екстремально низьких температур.

Експлуатаційні властивості

  • Міцність.
  • Гнучкість.
  • Довговічність.
  • Ефективність (2-5 разів ефективніше традиційної ізоляції).
  • Легкість. При товщині в 2 мм матеріал забезпечує повний захист від холоду.
  • Водостійкість. Гідрофобні волокна не вбирають вологу.
  • Стійкість до стиснення.

Аерогельний утеплювач Aerotherm володіє відмінними тепловими характеристиками. Він підходить для взуття і одягу різного дизайну - мінімальна товщина ізоляційних панелей не вплине на загальний вигляд готових виробів. Інноваційний ізоляційний матеріал зберігає свої властивості протягом тривалого терміну служби, що практично збігається з терміном служби одягу і взуття.

Оптимальна ефективність

Аерогельний утеплювач Aerotherm, виготовлений з нанотехнологій, був розробкою космічної промисловості. Зараз він використовується в багатьох лінійках зимового одягу. Основна причина - висока продуктивність під навантаженням. Матеріал не стискується, зберігає теплоізоляційні властивості при будь-якому натягу.

Саме стиснення одягу в місцях найбільшого навантаження (в колінах, ліктях, плечах) призводить до погіршення теплового захисту користувача. Aerotherm не стискається, що сприяє збереженню теплоізоляційних властивостей під тиском. Достатньо всього 2 мм утеплювача, щоб напружені зони одягу зберігали баланс температур.

Там, де доводиться збільшувати товщину традиційних ізоляційних матеріалів, аерогель зберігає понад 95% початкової товщини і 97% заявлених теплових характеристик. Для підвищення загальних ізоляційних властивостей одягу досить панелей Aerotherm в 2 мм, для взуття - 2-3мм.

Наноматеріал в Україні

Наша компанія «Центр енергозберігаючих технологій» пропонує готові рішення з утеплювачем Aerotherm для виробництва зимового одягу, взуття для альпіністів, спортсменів, військовослужбовців. Це можуть бути устілки, ламіновані панелі в полімерній плівці або цілі захисні костюми (наприклад, для пожежників).

Оптимальне рішення - комбінування панелей Aerotherm з іншими надійними теплоізоляційними матеріалами (в місцях згину - аерогель). Так вдасться врахувати різні вимоги щодо характеристик теплового захисту: мінімальні, оптимальні, екстремальні або з компресійними властивостями.

Ми є офіційним дистриб'ютором унікального утеплювача від Aspen Aerogels в Білорусії, Україні та Молдові. Під брендом AEROTHERM поставляється 10 універсальних термоізоляційних панелей. Їх комбіноване використання дозволяє створювати одяг, взуття, рукавички різної теплової продуктивності для різних умов. Це унікальний матеріал, який збереже свої експлуатаційні властивості протягом усього терміну служби одягу (не просідає, не деформується, не втрачає щільності).

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити будь-яку партію товару. Енергозберігаюча продукція, чохли ТЕРМОПАК або панелі аерогельного утеплювача - доставка в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Вінницю, Івано-Франківськ, Ужгород та інші куточки нашої країни.

Купити аерогельні устілки можна в нашому Магазині.