Технічні термостійкі матеріали: особливості, застосування, популярні бренди

Парадокс, але крихке скло набуває зовсім інші експлуатаційні властивості в волокнах склонитки. Матеріал стає гнучким і еластичним. Вироби зі скловолокна використовуються в будівництві, побуті та промисловості для мінімізації тепловтрат і захисту від високих температур теплоносія, що циркулює в трубопроводі.

Детально про структуру

Такі матеріали виготовляються як правило з волокон алюмоборосилікатного скла. Але також для виготовлення технічних тканин різного призначення застосовуються кремнеземні, базальтові, вуглецеві, кевларові і керамічні волокна. При цьому їх розташування диктує подальшу номенклатуру:

  • склотканина - нитки переплетені як в класичному полотні (перпендикулярно або під кутом один до одного);
  • стеклохолст - волокна розташовані хаотично.

Ступінь структурування ниток впливає на характеристики міцності. Виробники просочують або покривають склотканину різними матеріалами для підвищення експлуатаційних властивостей - вермікулітове просочення, фольгування алюмінієвою фольгою, неопренове, акрилове, силіконове, PTFE і поліуретанове покриття.

Характеристики

У нашому інтернет-магазині представлені технічні термостійкі тканини і склохолсти EAS Fiberglass різної щільності і складу. Ці матеріали мають дивовижні властивості:

  • стабільність технічних характеристик. Вони зберігають заявлені характеристики навіть під впливом високої температури;
  • вогнетривкість. Витримує підвищення температури з боку покриття від +260 ° C. Деякі технічні термостійкі матеріали, наприклад, кремнеземні тканини і полотна справляються з короткочасним впливом + 1100 ° C. Звідси її застосування при виготовленні зварних екранів, одягу для робітників, чия діяльність пов'язана з відкритим вогнем (пожежних, металургів, зварювальників);
  • інертність до корозії і кислот, тому немає передумов до гниття і розвитку бактерій. Металеві трубопроводи під такою ізоляцією не руйнуються;
  • легкість. Тонкий фіберглас не створює зайвого навантаження на поверхню ізоляції, підходить для конструкцій різної складності, для реконструкції теплоізоляції застарілих трубних магістралей;
  • довговічність і зносостійкість.

Сфери актуальності

Вироби зі скловолокна з різними покриттями і без них знайшли широке застосування в різних галузях промисловості і побуту. Їх використовують для:

  • теплоізоляції. Обмотка труб гарячої води і опалення, контурів транспортування екстремально гарячих і кріогенних середовищ всюди, де важливо зберегти баланс температур всередині магістралей, захистити навколишнє середовище або суміжне обладнання від перегріву;
  • електроізоляція. Склотканина - відмінний діелектрик, може використовуватися для обв'язки кабелів сонячних батарей, теплових насосів, чілерів, колекторів;
  • стійкість до ультрафіолету, хімічних реагентів. Чохли з подібного матеріалу будуть надійним захистом обладнання від зовнішнього впливу, коливань температури, підвищення вологості і кородування.

Скловолокно, використання якого щорічно набуває більшої популярності, входить до складу ізоляційних склопластиків. Тканини на його основі можуть використовуватися як самостійна багатошарова ізоляція, як армуючі підкладки в бітумних мастиках, посилюватися алюмінієвою фольгою, для отримання універсальних захисних властивостей (підходить для використання на відкритому повітрі і в приміщеннях з різним мікрокліматом).

Пропозиції EAS Fiberglass, China

Наша компанія пропонує високоякісні термостійкі матеріали, в т.ч. склотканина (купити можна матеріал різної щільності, переплетення і товщини) від виробника на основі договору про ексклюзивну дистрибуцію в Україні, Білорусі та Молдові. Продукція сертифікована, відповідає міжнародним нормам і стандартам. Текстурована пряжа, неткані полотна, шнури, нитки, стрічки - доступна склотканина EAS Fiberglass разом з аксесуарами для формування повноцінних термочехлов (ТЕРМОПАК), високотемпературних ущільнень, вогневих і зварювальних ковдр.

Також EAS Fiberglass виробляє аерогельну рулонну теплоізоляцію Isuflex з температурою експлуатації від -200 С до +1000 С, найефективнішу теплоізоляцію в світі. Області застосування - кріогенні об'єкти, об'єкти теплоенергетики та будівельні об'єкти.

1. Склотканини різної щільності і плетіння, в т.ч. термооброблені.

Е і С-склотканини різної щільності і переплетення, в т.ч. і термооброблені. Щільність склотканин 100, 140, 180, 200, 260, 310, 420, 600, 880, 1250 і 1650 гр/м2. У наявності на складі і під замовлення. Так само можливо поставка склотканин необхідної щільності, товщини і переплетення.

Замовити склотканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

2. Фольмотканини.

Фольмотканина (склотканина з алюмінієвим фольгованим покриттям) ALC260M (основа Е-склотканина 260 гр/м2, товщина алюмінієвої фольги 19 мкм, загальна щільність 320 гр/м2) застосовується у виробництві термочехлов ТЕРМОПАК при експлуатації як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Фольмотканина стійка до механічних впливів, кислот і лугів, а так само до УФ (ультрафіолетового випромінювання). Ширина рулону 1000 мм. Довжина рулону 100 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка фольмотканин різної щільності і товщини покриття алюмінієвою фольгою (основа Е-склотканина 420, 600 і 1000 гр/м2).

Замовити фольмотканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

3. Склотканини з поліуретановим покриттям.

Склотканина з поліуретановим покриттям PC400-30 (основа Е-склотканина 420 гр/м2, 30 мкм товщина полімерного покриття, загальна щільність 450 гр/м2) застосовується у виробництві термочехлов ТЕРМОПАК при експлуатації усередині приміщень. Така склотканина стійка до механічного впливу, а так само до кислот і лугів. Температура експлуатації з боку покриття + 2100С. Ширина рулону 1500 мм. Довжина рулону 75 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з необхідною товщиною полімерного покриття.

Замовити склотканини з поліуретановим покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

4. Склотканини з силіконовим покриттям.

Склотканина з силіконовим покриттям SC400-60 (основа E-склотканина 420 гр/м2, товщина силіконового покриття 60 мкм, загальна щільність 480 гр/м2) застосовується у виробництві знімних термочехлов ТЕРМОПАК при експлуатації на відкритому повітрі. Така склотканина стійка до механічного впливу, кислот і лугів, а так само до УФ (ультрафіолетового випромінювання). Температура експлуатації з боку покриття + 2300С. Ширина рулону 1500 мм. Довжина рулону 75 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з необхідною товщиною силіконового покриття.

Замовити склотканини з силіконовим покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

5. Склотканини з PTFE покриттям.

Склотканина з PTFE покриттям FC400-130. Основа склотканина щільністю 420 гр/м2. Покриття з PTFE надає склотканини відмінну хімічну, УФ-стійкість до атмосферних впливів. Щільність FC400-130 становить 560 гр/м2. Ширина рулону 1500 мм. Довжина рулону 46, 50 або 100 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з необхідною товщиною PTFE покриття.

Замовити склотканини з PTFE покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

6. Склотканини з акриловим покриттям.

Склотканина з двостороннім протівозадірним акриловим покриттям ВС-400. Тканина добра для вертикального зварювального екрану і захисної тканини. Щільність тканини 400 гр/м2. Ширина рулону 1200, 1300 або 1500 мм. Довжина рулону 46, 50 або 100 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з необхідною товщиною акрилового покриття.

Замовити склотканини з акриловим покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

7. Склотканини з неопреновим покриттям.

Склотканини з неопреновим покриттям NC400 з чудовою вогнестійкістю. Вони підходить для зварювального екрану і в зонах з високим рівнем руху, а також де тканина часто переміщається. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з необхідною товщиною неопренового покриття.

Замовити склотканини з неопреновим покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

8. Склотканини з вермикулітовим просоченням.

Склотканини з вермикулітовим просоченням різної щільності і переплетення. Щільність тканини 300, 620 і 1000 гр/м2. Ширина тканини 1000, 1200, 1500, 1800 і 2000 мм. Довжина рулону 50, 100, 200, 400 і 500 м. Вермикулит надає склотканини більш високу робочу температуру на тривалий термін служби. Температура експлуатації на тривалий час + 6000С, короткочасне + 8000С. У наявність на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склотканин різної щільності з вермикулітової просоченням.

Замовити склотканини з вермикулітової просоченням можна в Магазині на нашому сайті.

 

9. Базальтові тканини.

Базальтові тканини різної щільності і переплетення. Щільність тканини 100, 130, 160, 200, 300, 360, 420 і 560 гр/м2. Ширина рулону 1000 мм. Довжина рулону 200 м. Температура застосування до + 7000С. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка базальтових тканин різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити базальтові тканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

10. Кремнеземні тканини.

Кремнеземні тканини різної щільності і переплетення. Температура тривалого застосування + 9000С, короткочасного + 11000С. Щільність тканини 100, 240, 400, 600, 650, 1100, 1150, 1250 і 1400 гр/м2. Ширина рулону 860, 920, 1250 і 1350 мм. Довжина рулону 46 і 50 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка кремнеземних тканин різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити кремнеземні тканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

11. Керамічні тканини.

Керамічні тканини різної щільності і товщини. Щільність 800, 1000 і 1400 гр/м2. Товщина тканини 1,5, 2 і 3 мм. Температура експлуатації + 12600С, температура плавлення волокна + 15750С. Ширина рулону 1 м. Довжина рулону 30 м.

Замовити керамічні тканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

12. Вуглецеві тканини.

Вуглецеві тканини різної щільності і переплетення. Товщина тканини 0,13-0,65 мм. Щільність тканини 100, 120, 160, 200, 240, 320, 400, 480, 520 і 640 гр/м2. Ширина рулону 1000 мм. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка вуглецевих тканин різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити вуглецеві тканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

13. Кевларові тканини.

Кевларові тканини різної щільності і плетіння виготовлені з волокна kevlar® фірми Dupont. Товщина тканини 0,08-0,40 мм. Ширина тканини 10-1500 мм. Щільність тканини 50, 60, 108, 115, 175, 185, 190, 220 і 440 гр/м2. Застосування при виготовленні бронежилетів, армійський і поліцейських касок, а так само в тому спорядженні, де потрібно виняткова міцність і легкість матеріалу. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка кевларових тканин різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити кевларові тканини можна в Магазині на нашому сайті.

 

14. Склополотна.

Склополотна різної щільності і товщини з Е-скла. Щільність 400, 600, 800 1300, 1600, 2000 і 4500 гр/м2. Товщина 3, 4, 6, 8, 10, 12 і 25 мм. Ширина рулону 1000-2200 мм. Довжина рулону 10, 20 і 30 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склополотен різної щільності і товщини.

Замовити склополотна можна в Магазині на нашому сайті.

 

15. Кремнеземні склополотна.

Кремнеземні склополотна різної щільності і товщини. Щільність 400, 600, 800 1300, 1600, 2000 і 4500 гр/м2. Товщина 3, 4, 6, 8, 10, 12 і 25 мм. Температура тривалого користування + 9000С, короткочасного + 11000С. Ширина рулону 1000-2000 мм. Довжина рулону 10, 20 і 30 м. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка кремнеземних склополотен різної щільності і товщини.

Замовити кремнеземні склополотна можна в Магазині на нашому сайті.

 

16. Аерогельна теплоізоляція Insuflex з температурою застосування від -2000С до + 10000С.

Аерогельна теплоізоляція Insuflex. Товщина 3, 6 і 10 мм. Щільність 180, 200 і 220 кг/м3. Температура застосування +200, +400, +650, + 10000С. Коефіцієнт теплопровідності при + 250С, Вт/(MK) від 0,012. Ширина рулону 1200, 1400 або 1500 мм. Діаметр рулону 500 мм. В наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка аерогельной теплоізоляції різної щільності і товщини, а також температури застосування.

Замовити аерогельну теплоізоляцію Insuflex можна в Магазині на нашому сайті.

 

17. Скломотузки і склошнури.

Скломотузки і склошнури різної товщини і переплетення з високою міцністю, пружністю і гнучкістю. Є круглі плетені, квадратні і скручені мотузки і шнури. Вони широко використовуються як ущільнювальний матеріал для промислових печей, котлів і вихлопних систем компресорів, двигунів і турбін. Мотузки й шнури можуть бути посилені нержавіючої сталевий дротом. Товщина 3-50 мм. Температура застосування до + 5500С. Поставляються в бухтах по 10 або 20 кг. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка скломотузок і склошнурів різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити скломотузки і склошнури можна в Магазині на нашому сайті.

 

18. Кремнеземні мотузки і шнури.

Кремнеземні мотузки і шнури різної товщини і переплетення. Товщина 1, 1,5, 2, 2,5, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 15, 20 і 25 мм. Температура застосування + 10000С. Бухти по 10 і 20 кг. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка кремнеземних мотузок і шнурів різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити кремнеземні мотузки і шнури можна в Магазині на нашому сайті.

 

19. Керамічні мотузки і шнури.

Керамічні мотузки і шнури (круглий або квадратний перетин) різної товщини і переплетення. Товщина 5-60 мм. Температура експлуатації + 12600С. Поставляється в бухтах по 20 кг. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка керамічних мотузок і шнурів різної щільності, товщини і переплетення.

Замовити керамічні мотузки і шнури можна в Магазині на нашому сайті.

 

20. Склострічки з Е-скла і базальтового волокна.

Склострічки різної товщини і ширини з Е-скла і базальтового волокна. Товщина 0,06, 0,10, 0,17, 1,5-3 мм. Довжина рулону 25, 30 або 50 м. Можливе виконання склолент з термічною обробкою, з фольгированним алюмінізірованним покриттям, з вермікулітового покриттям, з силіконовим або акриловим покриттям. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка склострічок різної щільності, товщини, ширини і необхідного покриття.

Замовити склострічки з Е-скла і базальтового волокна можна в Магазині на нашому сайті.

 

21. Керамічні стрічки.

Керамічна стрічка різної товщини і ширини. Товщина 2-6 мм. Ширина 10-200 мм. Температура застосування + 12600С. Поставляється в бухтах по 20 кг. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка керамічних стрічок різної товщини і ширини.

Замовити керамічні стрічки можна в Магазині на нашому сайті.

 

22. Рукав зі скловолокна з силіконовим покриттям.

Рукав зі скловолокна з силіконовим покриттям різної товщини стінки і внутрішнього діаметра. Товщина стінки 1,5-5,2 мм. Внутрішній діаметр рукава 6-151 мм. Застосовується як високоефективна оболонка для високотемпературного, атмосферостійкого кабелю або для теплоізоляції труб різного призначення, наприклад для обв'язки теплових насосів, сонячних батарей і колекторів, чиллерних установок. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка рукавів зі скловолокна з силіконовим покриттям різної товщини стінки і внутрішнього діаметра.

Замовити рукав з скловолокна з силіконовим покриттям можна в Магазині на нашому сайті.

 

23. Термостійкі швейні нитки.

Термостійкі швейні нитки. Нитки PTFE з термостійкістю + 2600С, склонитки з покриттям PTFE з термостійкістю + 260-5500С, Метаарамідні нитки NOMEX з термостійкістю + 2200С, параарамідні нитки KEVLAR термостійкістю + 3500С, нитки PBO з термостійкістю + 6500С, кремнеземні нитки з термостійкістю + 10000С і кварцові нитки з термостійкість + 11000С. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка термостійких швейних ниток будь-якого асортименту і термостійкості.

Замовити термостійкі швейні нитки можна в Магазині на нашому сайті.

 

24. Нержавіюча сітка для термочехлів.

Нержавіюча сітка RM250-500. Це трикотажна сітка з нержавіючої дроту 304. Це одинарна або подвійна плоска сітка, призначена для теплоізоляційних термочехлів. Діаметр дроту: 0,23 і 0,28 мм. Щільність 250 і 500 гр/м2. У наявності на складі і під замовлення. Так само можлива поставка нержавіючої сітки для термочехлів різної щільності і різної товщини дроту.

Замовити нержавіючу сітку для термочехлів можна в Магазині на нашому сайті.

 

Замовити всі ці матеріали можна в Магазині на нашому сайті.