Роль магнітного шламовідвідника в довговічній експлуатації теплового обладнання

Замість наявного грязьовика в індивідуальних і централізованих теплових пунктах, котелень, ТЕЦ можна використовувати сучасну альтернативу - магнітний шламовідвідник. Він необхідний для мінімізації вартості реконструкції, захисту, очищення від накипу, корозійних накопичень трубопроводів, різного теплового обладнання:

 • насосів, запірної і регулюючої арматури;
 • водогрійних котлів (багатоконтурних опалювальних пристроїв, бойлерів);
 • кожухотрубних і пластинчастих теплообмінників;
 • радіаторів опалення;
 • теплолічильників.

Доцільність встановлення магнітного шламовідвідника

На відміну від грязьовика, який затребуваний тільки перші кілька днів після запуску системи, магнітний шламовідвідник крім усунення з магістралі трубопроводів зваженого сміття і дрібнодисперсних частинок (що неминуче після ремонту або первинної експлуатації тільки спроектованого контуру) дозволяє виключити наслідки накипоформування і корозії. Вся справа в тому, що магнітний шламовідвідник усуває магнітний шлам з теплоносія - головний компонент утворення накипу та корозійних відкладень в трубах і на нагрівальній поверхні теплової системи.

Функціональність шламовідвідника дає бездоганний результат:

 • продуктивність і ККД системи опалення / водопостачання підвищується;
 • продовжується ресурс роботи кожного вузла трубних магістралей;
 • мінімізується ризик аварійних зупинок і нерівномірного прогріву контуру опалення;
 • природні ресурси для підвищення температури теплоносія використовуються раціонально;
 • виключаються левова частка витрат на поточний ремонт та обслуговування теплових систем в заходах, здійснюваних перед новим опалювальним сезоном через виключення відкладень, а також значного збільшення терміну служби всіх елементів теплопровідної системи - котлів, теплообмінників, насосів, трубопроводів та арматури.

Принцип дії магнітного шламовідвідника

Магнітний шламовідвідник - це магнітний фільтр для затримання магнітного і паромагнітного шламу, вузол магнітної обробки (створення різнополюсних зон) води, шламова камера для осідання крупнодисперсних частинок (той же болотник), осадовий сітчастий фільтр великої площі.

Теплоносій при проходженні через корпус магнітного шламовідвідника різко сповільнюється, що сприяє більш ретельному видаленню всіх домішок і магнітного шламу. При циклічній циркуляції води її багаторазова магнітна обробка сприяє розпушуванню і вимивання сформованих відкладень (накипних і корозійних). На очищеній поверхні утворюється оксидна плівка, своєрідний бар'єр на шляху осідання наступних відкладень.

Модифікації шламовідвідника

В Україні купити надійний модуль очищення пропонує наша компанія. Ми виробляємо болотники-шламовідвідники декількох типів:

 1. Об'єктні - для очищення теплоносія на вході в певний модуль (теплолічильники, теплообмінники).
 2. Мережеві - комплексний захист всіх елементів системи опалення.

У виробництві є побутові магнітні фільтри для холодної, гарячої води. З ними пральні машини, бойлери, котли, радіатори опалення - всі контрольні і виконавчі модулі будуть служити значно довше, без ризику зупинок через засмічення, а також працювати із заданою ефективністю, що дуже важливо для підтримки комфорту і економії коштів споживача.

На магнітний шламовідвідник ціна вас порадує доступністю, а пристрій - високою функціональністю Можна підібрати недорогі готові моделі серійного виробництва в нашому інтернет-магазині або спроектувати вироби потрібних розмірів (достатньо вказати необхідні міжфланцеві зазори в контурі трубопроводу і лінійні будівельні параметри блоку). ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій» пропонує тільки сертифіковане обладнання власного виробництва.

Є можливість недорого і швидко замовити болотник-шламовідвідник магнітного типу з підтримкою функції промивки (автоматичної без розбору модуля або ручної). Замовлення будь-яких типорозмірів і будь-якої кількості магнітних шламовідвідників виконується чітко в обумовлені терміни, доставка в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю та інші населені пункти нашої країни власним транспортом або із залученням транспорту логістичних компаній.

Замовити магнітні шламовідвідники ГШМ можна в Магазині на нашому сайті.