Термочохли для теплоенергетики або завжди коректна робота обладнання

Кореляції температури можуть призвести до збою в роботі вимірювальної апаратури, значних тепловтрат при транспортуванні теплоносія або виникнення небезпеки для роботи і життя обслуговуючого персоналу. Щоб підтримувати стабільну функціональність обладнання, виключити його переохолодження чи перегрівання, потрібні термочохли для підприємств теплоенергетики.

Теплоізолююча оболонка з грамотно підібраних матеріалів, крім підтримки стабільної температури, виконує ряд завдань:

 • захист від загоряння, механічних пошкоджень, опадів;
 • мінімізація тепловтрат при циркуляції теплоносія в контурі обігріву;
 • створення оптимальних умов для роботи механізмів і агрегатів різної чутливості до оточуючих температурних параметрів і вологості.

Також нами виготовляються термочохли для кріогенних об'єктів, промислових і теплопостачальних підприємств, для водопровідних контурів, систем вентиляції та ін.

Більш детально про застосування

Термочохли для теплоенергетики з урахуванням специфіки експлуатації виготовляються: з вологонепроникними зовнішніми оболонками, з захистом від загоряння, з мінімізацією товщини для важкодоступних ділянок і т.д. Їх застосування актуальне в багатьох сферах:

 1. Ізоляція теплообмінників. У котельних і теплових пунктах процес передачі теплової енергії від одного теплоносія до іншого спричиняє значні втрати тепла. Традиційні способи теплоізоляції проблематичні через наявність фланцевих з'єднань трубопроводів, рельєфні на самих кожухотрубних і пластинчастих теплообмінниках, а термочохли ідеально огинають всі нерівності, адаптуються до складної геометрії поверхні об'єкта теплоізоляції.
 2. Для компресорів, турбін, котельного обладнання. Ці пристрої і всі наближені до них елементи (електрофільтри, оглядові люки, повітроводи, газоходи та ін.) потребують якісної звуко- і теплоізоляції. При цьому поверхні об'єкта теплоізоляції досить складні (продуктопроводи, запірна і регулююча арматура, циліндри, фланцеві з'єднання і т.д.).
 3. Захист від тепловтрат / промерзання елементів запірної і регулюючої арматури різного діаметру і конфігурації.
 4. Для ємностей різного об'єму і конфігурації (наприклад, цистерни та акумулятори тепла).

Знімні термочохли для підприємств теплоенергетики на об'єкті теплоізоляції легко набувають потрібної форми, можуть використовуватися на лінійних ділянках трубопроводів і в найскладніших контурах.

Ідеальна відповідність структури і призначення

Захисні чохли різної конфігурації і комплектації для промисловості і сфери ЖКГ пропонує ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій». Вироби бренду ТЕРМОПАК - це теплоізоляційні знімні оболонки, здатні виконувати покладені завдання в температурному діапазоні -260 ° С до + 1400 ° C.

ТЕРМОПАК - термочохли для теплоенергетики з безліччю переваг:

 • легкість монтажу / демонтажу, що спрощує процес ревізії та регламентного обслуговування важливих вузлів і елементів трубопроводу;
 • варіативність форм, розмірів і способів кріплення (мотузками зі скловолокна, за допомогою шайб з гачками, D-образних пряжок);
 • гнучка структура - матеріал адаптується до складних контурів, щільно облягає рельєфності і виступи;
 • можливість вибору складу під індивідуальні вимоги замовника. Враховуються умови подальшої експлуатації - використання на відкритому повітрі, в приміщенні, під прямим впливом погодних чинників, при транспортуванні води, пари або нафтопродуктів. Багатошарові вироби можуть складатися з аерогельної, мінераловатної, базальтової теплоізоляції, поліетилену, спіненого каучуку, кремнеземних або керамічних волокон і все це в покривному шарі з фольмотканини, склотканини різного плетіння, щільності і просочення (силіконової, поліуретанової або вермикулітової).

Замовити термочохли ТЕРМОПАК можна в Магазині на нашому сайті.