Термочохли для транспортування різнотипних вантажів

Замовивши доставку обладнання, продуктів харчування або сировинної бази для подальшої переробки, кожен замовник очікує отримати вантаж з збереженими зовнішніми характеристиками, в повній працездатності і функціональності. Гарантією збереження транспортованих об'єктів є термочохли для фіксації вантажу ТЕРМОПАК.

Вироби забезпечують нерухомість і цілісність об'єктів, що підлягають перевезенню, їх кріплення на візку або палеті зі збереженням індивідуальних умов для кожного (вологість, температура, захист від забруднень та ін.).

Різноманіття методів перевезення різних вантажів диктує варіативність моделей чохлів, де застосовується міцна тканина або міцні сітки для забезпечення повітропроникності.

Особливі умови вимагають специфічних аксесуарів

Наша компанія ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій» пропонує вироби ТЕРМОПАК - термочохли для транспортування вантажу на палеті і транспортних візках в фургоні, вагоні, рефрижераторі, контейнері. Їх переваги беззаперечні:

  • багаторазовість. Чохол легко знімається / фіксується, служить альтернативною пакувальним матеріалам. Ніяких трудовитрат для тривалої упаковки при складуванні товару;
  • рівномірний розподіл навантаження. На відміну від стяжних ременів, термочехол для палет і транспортних візків фіксує вантаж по периметру, може об'єднувати кілька окремих об'єктів в один стійкий модуль. Ніякого зміщення коробок і ризику отримання травм;
  • забезпечення потрібного мікроклімату. Чохли можуть бути з вологонепроникної тканини і утеплювача різної щільності.

Тонкощі застосування

Використовуються термочохли для транспортування фармацевтичної, харчової продукції та інших товарів з критично важливим збереженням чітко встановленого температурного режиму (заморожені напівфабрикати, інгредієнти для подальшої переробки).

Популярність цих аксесуарів кріплення вантажу пояснюється просто:

  • термочохли для транспортування запобігають дефростаціі або охолодженню продуктів. Температурний захист сприяє збереженню потрібних властивостей кожного окремого переміщуваного боксу, незалежно від температури зовнішнього повітря. Можлива спільне транспортування товарів різних режимів зберігання;
  • мінімізуються скачки температури в процесі завантаження / розвантаження палет, а також зберігання до і після транспортування вантажу;
  • універсальні для транспортування вантажів на ближні / далекі відстані (температурні зміни при цьому мінімальні - 1-2 ° С / 1 година);безпека. Термочохли підходять для різних товарних груп, адже виготовлені з екологічних і якісних матеріалів. Вони зносостійкі, надійні, мають високу механічну міцність, що сприяє збереженню вантажу. Особливе покриття і наповнення захисних виробів виключає виникнення конденсату і розмноження бактерій.

За індивідуальними чохлами до виробника

Час перебування товару на непідготовленому складі, перевезення в простому фургоні або рефрижераторі, необхідність забезпечення безперешкодної циркуляції повітря між щільно складеними коробками або палетами - для певних умов знадобляться різні фіксаційні пристосування.

Термочохли для транспортування і чохли для фіксації вантажу ТЕРМОПАК можна замовити різного виконання:

  • з сітки з посиленими боковинами і регульованими ременями;
  • з тканини і жорстким, м'яким утеплювачем або без нього.

Досить вказати точні габарити перевезених об'єктів і вимоги щодо повітропроникності оболонки - готові вироби порадують довговічністю і оптимальною ціною. Доставка чохлів і термоізоляційних аксесуарів до Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода та в інші міста України.

Замовити чохли ТЕРМОПАК можна в Магазині на нашому сайті.