Виготовлення поверхонь нагріву, економайзерів, нестандартного устаткування і металоконструкцій, в т.ч. реконструкція та ремонт всіх типів промислових котлів.

Надійні і довговічні поверхні нагріву котла

Основна частина будь-якого промислового котла - трубні елементи, які працюють під певним тиском і температурним режимом, утворюють поверхню топкових екранів, пароперегрівача, водяного теплообмінника (економайзера).

Наша компанія виготовить будь-які поверхні нагрівання котла, нестандартне обладнання та металоконструкції потрібних розмірів і форми. Також фахівці проведуть ефективний ремонт поверхонь нагріву котлів та інших структурних модулів промислових водонагрівачів.

 

Якість витратної сировини - запорука довговічності

Впевненість в бездоганному виконанні поставленого завдання нам забезпечує ретельний контроль матеріалів, що піддаються обробці. З урахуванням характеру і умов експлуатації підбирається товщина стінок труб і марка сталі водяного економайзера, змійовика пароперегрівача, паро- / водоперепускних контурів.

Функції поверхонь нагріву виконують труби різного типу:

 

 • гарячекатані (діаметр 57-133 мм, довжина до 12 м);
 • холоднотягнуті, холодно / теплокатані (10-108 мм, довжина до 18 м).

Від якості металу труб залежить працездатність всієї системи. Найменші порушення в нормальній роботі поверхонь нагріву спричиняють зниження їх надійності. Промислові котли можуть зовсім зупинитися, що стане причиною значних матеріальних витрат. Тому ми скрупульозно і вимогливо ставимося до вибору витратної сировини і до проведення підготовчих процесів.

Підготовка

 

Вхідний контроль матеріалів передбачає візуальний огляд труб, усунення іржі всередині, зовні, шліфування окалин, сортування труб, їх розкрій по заданих проектною документацією параметрам.

Наші майстри проведуть комплекс заходів для того, щоб кожна поверхня нагріву була прецизійно точною, надійною, довговічною. Результат:

 • число зварних швів буде мінімальним (довжина труб без стиків буде найбільшою);
 • ніяких зварних стиків в місцях з'єднань, вигинів труб;
 • вільний доступ до ділянок стику для регламентного огляду і позапланового ремонту.

Своєчасний сервіс - основа надійності системи

 

В ході експлуатації навіть найбільш високоякісні поверхні нагрівання котла отримують пошкодження та дефекти. Головні проблеми:

 • тріщини і розшарування труб як наслідок втоми матеріалів;
 • втрата герметичності зварних з'єднань;
 • деформація контурів під впливом постійного напруження (повзучість матеріалів);
 • абразивний знос;
 • корозія, окалини на поверхні труб (зовні і всередині);
 • розриви, свищі нагрівальних контурів;
 • пошкодження кріплень, опор трубопроводу.

Для своєчасного виявлення проблеми достатньо регулярно оглядати економайзер котла, барабани, їх структурні модулі, колектори, кип'ятильні і екранні труби. При огляді внутрішніх порожнин важливо вивчати ступінь зносу, міцність кріплень і деталей, наявність тріщин, відкладень солей, накипу на колекторах, виступаючих кінцях труб.

Щоб поверхні нагрівання котла прослужили довго і без нарікань, дотримуйтесь правил нормального режиму експлуатації. Наші фахівці проведуть комплекс ремонтних заходів вже існуючих пристроїв, нададуть консалтингову допомогу при первинній установці виготовленого обладнання. Ми не тільки доставимо продукцію на потрібний об'єкт в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю а й проведемо монтаж, пуско-наладку і контрольний запуск. Всі роботи проводяться згідно регламентованим нормам, надається детальна специфікація на комплекс виконаних завдань. 

Замовити виготовлення поверхонь нагріву можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.