Aspen Aerogels: застосування в теплоенергетиці

На об'єктах з жорсткими вимогами вогнестійкості ізоляційних матеріалів продукція компанії Aspen Aerogels (США) не має рівних. Вона підходить для захисту різних трубопроводів від тепловтрат і суміжних поверхонь від надмірного нагрівання.

Промислова теплоізоляція труб і промислових будівель від американського виробника представлена ​​високотемпературними матеріалами Pyrogel-XTE і Pyrogel-XTF. Їх експлуатаційні характеристики підходять для застосування в проектних і ремонтних роботах на газопереробних, нафтохімічних і нафтопереробних заводах.

Переваги аерогельної ізоляції PYROGEL

  1. Висока ефективність. Матеріал в 5 разів краще затримує температуру - з усіх відомих видів теплоізоляції він володіє найменшою теплопровідністю.
  2. Мінімальна товщина. Ізоляція майже в 6 разів тонша посеред всіх відомих промислових матеріалів, але не поступається за рівнем теплопровідності. Вона чудово підходить там, де легкість ваги матеріалів обробки критично важлива (наприклад, в суднобудівництві).
  3. Легкість монтажу. Пірогель легко криється, може повторювати складні контури поверхні, що підлягає обробці, щільно прилягає до рельєфів, викривлень, легко поміщається в просторі з обмеженим доступом. Його легкість по вазі спрощує процес транспортування: за рахунок високої щільності упаковки об’єми поставок в кілька разів зменшено в порівнянні з попередньо сформованою ізоляцією з менш теплостійких матеріалів.
  4. Довговічність. Теплоізоляційна продукція Aspen Aerogels дозволяє проводити регулярну ревізію і огляд труб, ізоляційних поверхонь на предмет корозії і пошкоджень несучих перекриттів і металів. Матеріал легко знімається, не втрачає властивостей при повторному монтажі. Це виключає додаткові витрати на придбання нової ізоляції при багаторазових циклах техобслуговування. Що досить важливо, так це те, що виробник дає гарантію на аерогельну теплоізоляцію 20 років, що не може собі дозволити жоден інший виробник теплоізоляційних матеріалів.
  5. Ударостійкість. При будь-якому механічному тиску забезпечує рівномірний тепловий опір по всій поверхні. Гнучкий і м'який матеріал чудово пружинить, захищає оброблені ділянки від пошкоджень при випадкових ударах і надмірному локальному тиску.
  6. Універсальність. Теплоізоляція промислових будівель, трубопроводів різного перетину, ревізійних вузлів, комунікаційних колодязів - аерогелевий матеріал може повторити будь-які форми. Його товщина мінімальна, тому складнощів з керуванням значних обсягів ізолятора, як це було б, наприклад, з жорсткою ізоляцією у вигляді базальтових циліндрів, не буде.
  7. Унікальність. Аерогельна теплоізоляція, в тому числі пірогель, єдина в своєму роді ізоляція, яка зберігає свої теплоізоляційні властивості під тиском, не погіршуючи свою ефективність. Це дуже важливо, наприклад, при теплоізоляції рухомих опор трубопроводів.

Повна безпека

Aspen Aerogels для теплоенергетики відповідає міжнародним приписам екологічності. Матеріал створений на основі аморфного діоксиду кремнію, основні мати з скловолокна. Він витримує температурний фон до + 650 ° C, не виділяє токсичних випарів.

Аерогелі дбають про безпеку поверхонь, вразливих до корозії. Pyrogel-XTE, Pyrogel-XTF гідрофобні, але паропроникні. Вони не вбирають вологу, але виводять її назовні, виключають осідання конденсату на метал і подальше його руйнування. Матеріал відмінно впорається з ізоляцією застарілих комунікацій.

Промислова теплоізоляція на основі аерогелей виробництва USA негорюча, підходить для пожежо/вибухонебезпечних виробництв. Її теплоізоляційні властивості не знижуються під тиском, адже матеріал безусадковий.

Замовити Aspen Aerogels для теплоенергетики без посередників можна в нашій компанії «Центр енергозберігаючих технологій». Ми є офіційним дистриб'ютором цієї продукції на території України, Білорусі та Молдови.

Замовити аерогельную теплоізоляцію Aspen Aerogels, USA можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.