Мережеві магнітні болотники-шламовідвідники ГШМ: принцип роботи, особливості застосування

Мережеві магнітні болотники-шламовідвідники ГШМ розроблені для ретельного, екологічно безпечного очищення головного теплоносія систем обігріву та ГВП - води. Підготовлене ​​циркуляційне середовище при контакті з металевими деталями не викликає такого стрімкого утворення іржі і відкладень. На додаток до очищення модуль виконує функції захисту від корозії, сприяє видаленню з системи шламу, що раніше накопичився.

Пристрої цієї категорії стануть дієвою підмогою довговічності системи теплопостачання та ГВП. З ними трубопровід буде зберігати стабільний прохідний перетин, теплоносій безперешкодно донесе теплову енергію до потрібних об'єктів без зниження ККД системи обігріву. Як цього вдається досягти, чітко видно з принципу роботи магнітного шламовідвідника.

Тривимірна дія

Магнітний болотник-шламовідвідник реалізує 3 принципи очищення води:

  1. Інерційно-седиментаційний. Компактний пристрій містить всередині знімний перфорований вкладиш. Його перегородки уповільнюють плин рідини, змінюють напрямок його руху. На найважчі частинки забруднень діє гравітація - вони осідають в шламовий відсік.
  2. Магнітний. На пластинах внутрішнього вкладиша закріплені кільцеві феромагніти. Робоче середовище проходить по їх лабіринту, очищається від парамагнітних дрібнодисперсних забруднень (розмір частки до 0,5 мкм). Ці накопичення не змиваються, тому що швидкість потоку дуже низька, товщина шару збільшується і забруднення просто сповзає з магнітів в шламовий відсік.
  3. Фільтраційний. Усередині уздовж корпусу розташований сітчастий фільтр великого перерізу. Елемент не пропускає забруднення, які не володіють магнітними властивостями. У вихідний патрубок надходить повністю очищена вода.

Мережеві магнітні болотники-шламовідвідники ГШМ виготовляються з знімними перегородками, кришкою корпусу і сітчастими модулями фільтрації для легкого демонтажу і ретельного промивання.

Експлуатаційні переваги

Особливе технічне виконання пристрою сприяє затриманню основної маси забруднень ще до надходження на сітчастий фільтр. Так вдалося збільшити робочий цикл модуля без зміни прохідності і ККД опалювального контуру.

Володіють мережеві магнітні болотники-шламовідвідники ГШМ відмінними характеристиками:

  • висока продуктивність;
  • ефективність очищення циркуляційної рідини;
  • низький гідравлічний опір.

На відміну від об'єктних очисних пристроїв, мережеві ГШМ витрачають більше часу для досягнення того ж результату. Хоча можуть використовуватися замість них, якщо передбачена циклічна експлуатація. У цьому випадку очікуваний ефект очищення станеться трохи пізніше.

Мережеві Шламоовідвідники застосовуються повсюдно для захисту від накипних і корозійних відкладень, очищення вже наявних засмічень теплообмінників, котельних агрегатів, датчиків, лінійних трубопроводів, вимірювальної апаратури тощо. Для різного устаткування потрібно підбирати модель очищувача, зіставляти особливості теплової мережі з можливостями пристроїв. Наприклад, для більш чутливого до забруднень пластинчастого теплообмінника більше підійде об'єктний ГШМ.

В інтернет-магазині нашої компанії «Центр енергозберігаючих технологій» ви знайдете мережеві шламовідвідники магнітного типу потрібної продуктивності для установки на вводах ІТП, ЦТП, на магістралях- «обратка» котелень, термочохли ТЕРМОПАК для їх ізоляції від зовнішніх кліматичних умов. Фахівці підберуть обладнання для реконструкції старих систем опалення, виготовлять модулі з системою автоматичної промивки фільтраційних елементів. Доставка обладнання в Київ, Львів, Одесу, Харків, Дніпро, Вінницю, Івано-Франківськ, Ужгород. Можливий монтаж обладнання на об'єкті замовника.

Замовити мережеві магнітні шламовідвідники ГШМ можна в Магазині на нашому сайті.