Термочохли ТЕРМОПАК для транспортування вантажу на палеті і транспортному візку.

Термочохли для палет або як зберегти якість вантажу

Медикаменти, продукти харчування, що швидко псуються, заморожені овочі і сировина для харчової промисловості - безліч товарів вимагають відвантаження / вивантаження, перевезення на точки реалізації і збуту. В рамках одного цеху також потрібно транспортувати вантаж від одного процесу до іншого. При цьому потрібно зберегти стабільний температурний режим (наприклад, хліб доставити гарячим, напівфабрикати - замороженими). Для цього необов'язково використовувати рефрижератори та спеціальні машини, досить купити якісні термочохли для транспортування вантажів на транспортному візку або вантажній палеті.

Спеціальні аксесуари створені з матеріалів низької теплопровідності, сприяють збереженню продуктів, чутливих до термальних кореляцій навколишнього середовища, підтримують температурний фон стабільним.

Цілі застосування

Термочохли для палет використовуються на виробництві, у сфері логістики і доставки:

 • підтримують стабільну температуру охолоджених, заморожених вантажів;
 • утримують режим зберігання в діапазоні - 60 ° С / + 80 ° С;
 • мінімізують ризики псування товару на 30%.

Багатошаровий ізолюючий матеріал не пропускає вологу, тому продукція зберігає первозданний вигляд. Палети з вантажем при розвантаженні на складах і в місцях продажів захищені від зовнішнього впливу, забруднень, пилу.

Використання спеціальних термочохлів дозволить знизити витрати при транспортуванні різнотипних продуктів. Тепер не потрібно використовувати кілька авто з різними температурними режимами для перевезення овочів (+ 6 ° C), екзотичних фруктів (+ 15 ° C), охолоджених морепродуктів, м'яса (+ 2 ° C), заморожених товарів (-18 ° C). Можна встановити окремі палети з цим вмістом в один транспортний засіб. Температурний фон під чохлом залишається незмінним, ніякого змішання запахів.

Особливості

Наша компанія пропонує термочохли на європалети і транспортувальні візки для перевезення вантажів різних габаритів. Ми виготовимо аксесуар потрібних розмірів і наповнення. На вибір клієнта надається 2 варіанти чохлів:

 1. З м'якими утеплювачами.

 2. З жорстким наповненням.

Проект розробляється під особливі умови замовника. Індивідуальний підхід до створення кожного термочохла дозволяє врахувати всі вимоги для досягнення високих результатів.

Чохли ТЕРМОПАК виготовлені з безпечних, зносостійких матеріалів (поліефірні волокна, спінений поліетилен тощо.). Це аксесуари багаторазового використання. Вони практичні і прості в обслуговуванні:

 • легко очищаються і миються;
 • облаштовані системою закривання (на блискавку або липучку);
 • уніфікована форма підігнана під геометричні контури палет, чохол просто надівається / знімається.

Вироби сертифіковані, повністю відповідають строгим гігієнічним нормам.

Висока якість при конкурентній ціні

Термочохли для транспортування ТЕРМОПАК - наша фірмова розробка. Власне виробництво дає явні переваги:

 1. Доступна вартість. Прямі поставки товару з конвеєра, ніяких посередників.
 2. Якісні матеріали. Ми закуповуємо витратну сировину безпосередньо від перевірених виробників, впевнені в якості запропонованої продукції.
 3. Оперативне виконання. Після чіткої постановки завдання зразок буде виготовлений максимально швидко, вся партія товару буде готова в обумовлені терміни.
 4. Варіативність розмірів. Стандартні розміри або нетипові конфігурації - ми виконаємо будь-яке замовлення.
 5. Індивідуальний підхід. Всі вимоги клієнта будуть враховані, внесення корективів можливе до затвердження технічного завдання на виробництво.

Для виготовлення даних термочохлів необхідно вказати варіант виконання, а також габаритні розміри вантажу, що перевозиться - довжина, ширина і висота.

Замовити термочохли ТЕРМОПАК можна в Магазині на нашому сайті.