Теплоізоляційні роботи на об'єктах теплоенергетики та кріогенних об'єктах із застосуванням продукції власного виробництва:

Монтажні теплоізоляційні роботи будь-якої складності

Збереження встановленого температурного режиму в магістралях транспортування нагрітого / охолодженого робочого середовища - важливе завдання, спрямоване на зниження виробничих енерговитрат.

Затребувані теплоізоляційні роботи на об'єктах теплоенергетики, в кріогенних установках, при укладанні вентиляційних систем. Ізоляційними матеріалами покриваються трубопроводи, димоходи, повітропроводи, трубопровідні системи різного призначення.

Наша компанія проводить виконання теплоізоляційних робіт на об'єктах промислового і цивільного сектора. Процес проводиться згідно до норматив і приписів по експлуатаційній, екологічній безпеці, з урахуванням особливостей застосування певних ізоляційних матеріалів.

Що входить в послугу

 • Зовнішня теплоізоляція магістралей ГВП, опалення, водопостачання.
 • Захист від обмерзання і промерзання технологічних контурів і виробничих агрегатів на неопалюваних ділянках.
 • Теплоізоляція ємнісного обладнання (баків, резервуарів, теплообмінників, компресорів і турбін).

Всі теплоізоляційні роботи і матеріали до їх реалізації поставляються в найкоротші терміни. Наші фахівці самі підбирають способи найбільш ефективного виконання поставлених завдань, використовують оптимальну витратну сировину власного виробництва або ексклюзивну дистрибуцію.

Якісні матеріали - надійний захист

Ми проводимо теплоізоляційні роботи тільки продукцією перевіреної добротності. В процесі задіюються матеріали власного виробництва:

 • базальтові циліндри. Це готові до монтажу сегментовані шкаралупи з волокна високої паропроникності і низькою теплопровідністю. Можна підібрати пропозиції для труб різного діаметру;
 • термочохли ТЕРМОПАК. Це багатошарові ізолюючі аксесуари на основі скловолокна, фольмотканини або склотканини з силіконовим покриттям в якості покривної обробки і з теплоізоляційними підкладками з матеріалів низької теплопровідності (базальтових, кремнеземних, керамічних волокон і ін.). Вони поставляються повністю готові до установки і фіксації (елементи кріплення в комплекті).

Застосовується продукція ексклюзивної дистрибуції:

 • аерогельна теплоізоляція Aspen Aerogels (виробництво США). Розробляється для об'єктів з жорсткими умовами до вогнестійкості оздоблювальних матеріалів. Допустима температура від -260 до + 650ºС;
 • EAS Fiberglass (виробництво Китай). Тонкі, щільні матеріали різного призначення і різної температури застосування, в тому числі аерогельна теплоізоляція Insuflex (від -200 до + -1000ºС).

Переваги співпраці

 1. Роботи будь-якої складності будуть виконані бездоганно. Їх реалізацію беруть на себе висококваліфіковані досвідчені фахівці.
 2. Фірмові матеріали теплоізоляції поставляються безпосередньо, немає ризику фальсифікації.
 3. Доступна ціна - результат прямого співробітництва без посередників.
 4. Застосовуються тільки передові технології кріплення теплоізоляції, надійні витратні матеріали та допоміжні аксесуари.
 5. На комплекс послуг надається гарантія.

Ми організуємо теплоізоляційні роботи поверхонь різних геометричних форм і об’ємів. Для різного радіусу кривизни ми підберемо оптимальні матеріали захисту: лекальні вироби, сегментовані збірні циліндри або конструкції теплоізоляційні повної заводської готовності. На поверхнях складної конфігурації (фасонні частини трубопроводів, різного устаткування) використовуються смужки, матриці, нарізана базальтова теплоізоляція та ін. Ми готові негайно доставити потрібні матеріали в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю або в будь-яку точку України.

Замовити виконання теплоізоляційних робіт можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.