Термочохли: призначення, види, особливості

Будь-якому обладнанню необхідно забезпечити нормальні умови функціонування. В умовах термальних кореляцій складно підтримувати заданий температурний діапазон в критично важливих вузлах тепломагістралей, контурів водопостачання або при транспортуванні швидкопсувних продуктів. Впоратися з цими завданнями допоможуть надійні і якісні термочохли.

Сама назва говорить про призначення оболонки - підтримання стабільної заданої температури, при якій прилади будуть працювати без збоїв через переохолодження / перегрівання, а сировина і готова продукція буде перевозитися в регламентованих умовах.

Крім підтримки заданого термального фону термочохли для транспортування і утеплення виконують додаткові функції:

  • захист від механічного пошкодження;
  • бар'єр на шляху опадів, конденсату;
  • запобігання загоряння вмісту. У багатошаровій оболонці теплоізоляційний наповнювач прихований під трудногорючим матеріалом.

Різновиди чохлів ТЕРМОПАК

В Україні пошиттям захисних термооболонок займається наша компанія. Ми проектуємо і створюємо вироби ТЕРМОПАК за індивідуальними ескізами з матеріалів, обумовлених із замовником. В наявності готова продукція, асортимент якої включає 3 великих класи:

  1. Термочохли для теплоенергетики, кріогенних об'єктів.
  2. Захисні утеплювачі для транспортування вантажів на візках і палетах.
  3. Фіксаційні оболонки для закріплення вантажу на палеті.

Чохли з теплоізоляційного матеріалу забезпечують нормальні умови роботи для пристроїв, встановлених на відкритому повітрі і в неопалюваних приміщеннях. Вони захищають від промерзання сервісні і розподільні вузли магістралей газо- / водо- / теплопостачання, використовуються при укладанні контурів транспортування видобутку нафти та інших корисних копалин. Кожухотрубні і пластинчасті теплообмінники, лінійні ділянки трубопроводів, запірна арматура, компресори, турбіни, ємності - вироби ТЕРМОПАК підходять для утеплення будь-яких об'єктів, температура експлуатації яких не перевищує 250 ° C (вироби серійного виробництва), знаходиться в діапазоні -250 / 1400 ° C ( замовні термочохли).

Різний запірний механізми, датчики та інше обладнання має відмінну чутливість до зовнішніх умов експлуатації, тому потребує індивідуального підходу до створення чохлів. Мова не тільки про ідеальну відповідність розмірів, але і максимальний захист від різнорідних пошкоджень.

Різна структура для певних цілей

На нашому сайті представлені вироби багатогранного виконання і конфігурації. Для ємнісних чохлів і аксесуарів утеплення може виконуватися базальтовими матами і тканинами, аерогельною ізоляцією, поліетиленом, спіненим каучуком, склотканинами з силіконовим, поліуретановим просоченням, керамічними і кремнеземними полотнами і тканинами. При виготовленні термочохлів використовуються спеціальні термостійкі нитки, в т.ч. з нержавіючим сердечником, що забезпечує довготривалу експлуатацію виробу при високих температурах об'єкта ізоляції. Залежно від призначення підбирається тип кріплення: ланцюги з металу з S-подібними гачками, в'язальний дріт з шайбами-гачками, ремені потрібної довжини з пряжками D-подібної геометрії.

Термочохли для транспортування продуктів на вантажній палеті або візку підганяються під розмір перевезених об'єктів. Якщо лінійні параметри не дотримуються з граничною точністю, підходять вироби ТЕРМОПАК на основі синтепону. В інших випадках краще віддати перевагу більш довговічним і надійним аксесуарам зі спіненого поліетилену. Якщо вантаж потрібно перевозити на великі відстані, для впевненої фіксації підійдуть чохли багаторазового використання на основі сітки (якщо продукція, що підлягає перевезенню, повинна провітрюватися) або тканинного полотна.

Замовити термочохли ТЕРМОПАК можна в Магазині на нашому сайті.