Ремонт промислових водогрійних і парових котлів з урахуванням виготовлення поверхонь нагріву, економайзерів, нестандартного устаткування і металоконструкцій (власне виробництво).

Всі види ремонту промислових котлів від одного виконавця

Системи опалення - складна інженерна структура, в якій всі механізми і вузли повинні працювати як єдине ціле. При збої в роботі одного з них виникає не тільки ризик зупинки обладнання, а й страждає безпека експлуатації.

 

У процесі використання теплообмінне обладнання та його компоненти зношуються, поверхневий / внутрішній шар нагрівальних елементів руйнується під впливом корозії. Своєчасний ремонт котлів запобігає втраті міцності контурів циркуляції теплоносія, збереже потрібну потужність і продуктивність обладнання.

Діагностика як перший крок

Зберегти працездатність котла дозволить раціональна експлуатація з дотриманням регламентованих виробником правил. Пристрої потрібно застосовувати тільки за призначенням, не перевищувати допустимі режими роботи.

Щоб відстрочити дорогий відновлювальний ремонт котельного обладнання, виключити його тривалі простої, потрібно здійснювати систематичний догляд і огляд кожного структурного вузла. Методи діагностики залежать від типу котла та направлені на дослідження ступеня зносу конструктивних деталей, перевірку системи управління, наявність механічних пошкоджень і знищення трубних контурів корозією.

Для різних проблем особливий підхід

 

Ремонт промислових котлів може бути різної складності і тривалості. Кожну фазу можна виділити в окрему групу:

  1. Технічне обслуговування. Як правило, виконується персоналом підприємства, де встановлене обладнання. Включає повсякденний контроль працездатності, експлуатаційний догляд (чистка, зовнішній нагляд, змащення, спостереження за сполуками, кріпильними вузлами), підтяжку контактів тощо.
  2. Поточний (плановий) ремонт. Заміна швидкозношуваних з'єднань, деталей, відновлення антикорозійного покриття в місцях їх дефектності, перевірка на точність розмірів окремих деталей, зіставлення показників з еталонними, очищення, продування магістральних систем, регулювання люфтів, усунення дрібних недоліків. Поточний ремонт парового котла проводиться за графіком, вимагає часткового розбирання окремих вузлів і короткочасної зупинки в роботі котельні.
  3. Капітальний ремонт. Його мета - повне відновлення працездатності кожного вузла котла, реставрація всіх частин, не тільки базових. Пристрої можуть демонтуватися і направлятися в спеціальні майстерні. Тому в комплекс послуг входить монтаж промислових котлів після ремонту, їх регулювання, пуско-наладка, випробування.

 

Комплекс послуг від знавців своєї справи

Фахівці нашої компанії виконають будь-який ремонт котельного обладнання на промислових об'єктах Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Ужгорода, Івано-Франківська, Вінниці. Діагностика, планові перевірки, якісне відновлення та контроль прецизійності кожної деталі - майстри проведуть ремонт парових, водогрійних промислових котлів, замінять при необхідності економайзери, поверхні нагріву виробами власного виробництва.

Тепер не потрібно тривалий термін чекати поставку запчастин, шукати альтернативу при необхідності заміни зношеного модуля. У компанії виготовляють нестандартне обладнання та металоконструкції потрібного форм-фактора з урахуванням індивідуальних потреб замовника.

Тут можна замовити плановий ремонт промислових котлів. Після виїзду майстра і візуального огляду обладнання можна підібрати зручний термін зупинки пристрою, щоб мінімізувати витрати за простій.

Замовити виконання робіт по ремонту котлів можна, заповнивши форму Зворотнього зв'язку на нашому сайті або, зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.