Aspen Aerogels - світове визнання унікальної теплоізоляції

Компанія Aspen Aerogels відома своїми розробками не тільки в США, але і по всьому світу, поставляє промислові ізоляційні матеріали. Вони визнані найефективнішими і надійними, створені за унікальною запатентованою технологією.

Аерогельна теплоізоляція Aspen Aerogels має бездоганні експлуатаційні властивості:

 • негорючість;
 • гідрофобність (не затримує вологу);
 • безусадковість і не погіршення теплоізоляційних властивостей при мінливих навантаженнях;
 • твердість;
 • низька щільність;
 • низька теплопровідність;
 • універсальність (застосовна в широкому спектрі температур (-270 ° C / + 650 ° C);
 • довговічність (виробник надає гарантію 20 років).

Технологія виробництва даних ізоляційних матеріалів передбачає використання гелів з нано-частинками повітря. У речовині повністю заміщена рідка фаза газоподібною, тому твердження, що аерогелі на 99,8% складаються з повітря - правда. Виготовлені матеріали з аморфного діоксиду кремнію. За тактильним відчуттям схожі на щільний повсть.

Типи ізоляції

Аерогельна теплоізоляція виробництва Aspen Aerogels представлена ​​4-ма категоріями:

 1. Pyrogel XT. Теплоізоляційний матеріал з найнижчою теплопровідністю ідеально підходить для роботи при високих температурах. Теплоізоляційний аерогельний матеріал представлений у вигляді нетканого скляно-волоконного армованого полотна і аерогельного паропроникного слою. Це краще рішення для досягнення найвищої теплової ефективності. Матеріал не пропускає вологу, але здатний відводити її дифузні випаровування, тим самим протидіючи корозії трубопроводу і металевих деталей під ізоляцією.Температурна межа +650 ° C.
 2. Cryogel Z. Скловолокнисте покриття низької теплопровідності з відбиваючим фольгованим шаром, продубльованим полімерною плівкою. Розроблено для ізоляції промислового обладнання низьких температур і кріогенних установок (витримує до -260 ° C). Полотно повністю готове до експлуатації, легко криється, еластичне (підходить для монтажу в найбільш важкодоступних місцях). Пружний матеріал не змінює властивостей при серйозних стискаючих навантаженнях. Він абсолютно паронепроникний, ніяких дифузних проникнень більш високих температур крізь шар ізоляції і порушення стабільності заморозки вантажів, що транспортуються або кріогенних складів.
 3. Spaceloft. Тонка модифікація ізоляторів дають при меншій товщині аналогічний термічний спротив. Під впливом природних факторів матеріал не змінює своїх властивостей, сприяє відведенню капілярної вологи від будівель. Використовується як будівельна теплоізоляція для утеплення споруд різного призначення.
 4. Spaceloft Subsea. Для систем глибоководних магістралей типу «труба в трубі» американський бренд розробив еластичний, гнучкий матеріал для хімічної промисловості (для гарячих і холодних труб).

Вся продукція націлена на легкість монтажу, ріжеться простим ручним інструментом. На поверхні листи фіксуються механічним способом або можуть стати основою для пошиття термочохлів ТЕРМОПАК потрібної форми і конфігурації. Матеріали зручні при роботі в обмежених умовах.

Офіційні поставки

У нашій країні аерогельная теплоізоляція Aspen Aerogels поставляється компанією ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій». Ми офіційні дистриб'ютори унікальної сертифікованої продукції на території Молдови, Білорусі та України.

Пропозиція буде цікавою не тільки для власників теплоенергетичних та кріогенних об'єктів, але і для приватних будівельних магазинів, фірм з пошиття зимового одягу. Промислова теплоізоляція Aspen Aerogels поставляється в рулонах різної товщини і довжини, для побутової лінійки розроблений аерогельний утеплювач Aerotherm.

Замовити аерогельную теплоізоляцію Aspen Aerogels, USA або Aerotherm, USA можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.