Енергозберігаюча продукція від виробника

Теплоізоляція зовнішніх поверхонь магістралей транспортування теплоносія, нагрівальних котлів, ущільнення тракту (обмуровки) опалювального обладнання і клапанів - все це комплекс енергозберігаючих заходів. Реалізувати їх допоможуть правильно підібрані теплоізоляційні матеріали та вироби. Це продукція малої теплопровідності для теплового захисту будівель і споруд, інженерних комунікацій і захисту від нагрівання (наприклад, кріогенних та холодильних камер).

В Україні купити теплоізоляційні матеріали пропонує компанія ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій». Тут представлена ​​енергозберігаюча продукція власного виробництва:

  • термочохли ТЕРМОПАК (готові вироби для об'єктів складної геометричної форми);
  • базальтові вироби для формування (циліндри, сегментовані шкаралупи).

На ефективність роботи модулів обігріву має значний вплив і внутрішній стан труб, конструкція поверхонь нагріву котельного обладнання. Наша компанія займається виробництвом продукції непрямого впливу на енергоефективність системи:

  • магнітних грязевіків - шламовідвідників ГШМ;
  • надійних поверхонь нагріву парових та водогрійних котлів.

Термочохли ТЕРМОПАК

Дана енергозберігаюча продукція допомагає підтримувати заданий температурний режим в трубопроводах різної конфігурації і схем розводки. Готові вироби, підігнані під лінійні параметри об'єкта теплоізоляції, кріпляться зручним механічним способом, чітко облягають рельєфності і не деформуються в процесі експлуатації.

Термочохли ТЕРМОПАК розраховані на використання в будь-яких промислових умовах (ізоляція трубопроводів і його елементів, трубопровідної арматури, ревізійних люків, ємнісного обладнання, апаратної частини і вимірювальних приладів), а також захисту продукції, що транспортується (чохли для палет, фіксації вантажу та ін.). Можливе замовлення термооболонок за індивідуальними розмірами замовника та з матеріалів потрібного складу.

Базальтова ізоляція

Для трубопроводів великого діаметру розроблені теплоізоляційні циліндри і шкаралупи. Вироби з базальтового волокна низької теплопровідності можуть містити фольгований шар - бар'єр на шляху проникнення вологи. Крім здатності утримувати тепло, відштовхувати вологу, базальтові теплоізоляційні матеріали служать захистом металевих труб від корозії, конденсату та механічного впливу.

Сегменти ізоляційних циліндрів - прекрасна альтернатива мінераловатним матам. Вони чітко повторюють контур труб, легко фіксуються, ніяких нещільностей примикання і тепловтрат на стиках. Ізоляція буде рівномірною по всій поверхні. Циліндри легко монтуються / демонтуються для проведення регламентних оглядів трубопроводу і повторної ізоляції.

Більше уваги надійності теплового обладнання

Витрата енергії зростає, а ККД теплового обладнання зменшується при засміченні магістралей транспортування теплоносія. Роль магнітних болотників-шламовідвідників ГШМ в процесі очищення внутрішніх поверхонь труб складно переоцінити. Модуль усуває з трубопроводу продукти корозії, механічне сміття, дрібнодисперсні частинки, накип - весь магнітний і парамагнітний шлам. Це надійний захист всіх внутрішніх поверхонь нагрівальної системи від накипно-корозійних відкладень. Ми пропонуємо об'єктні і мережеві шламовідвідники ГШМ.

До енергозберігаючої продукції відносяться також поверхні нагрівання котлів. Від правильності і надійності їх виконання, залежить раціональність використання і розподілу теплової енергії. Наша компанія виготовить поверхні топкових екранів, економайзери будь-якої конструкції. Доставка обладнання, установка і пуско-наладка входить в спектр наших послуг.