Cryogel Z - унікальна розробка для кріогенних об'єктів

Фахівцями американської компанії Aspen Aerogels розроблений гнучкий матеріал для забезпечення максимального теплового захисту енергозберігаючого обладнання, трубопроводів і різної запірної арматури.

Кріогель - утеплювач для запобігання промерзання внутрішнього вмісту промислових магістралей і бар'єр на шляху поширення екстремально низьких температур в навколишнє середовище при транспортуванні різних кріогенних складів (наприклад, азоту або аміаку).

Теплотехнічні завдання

Cryogel Z за структурою - це полотно скловолокна з рівномірно розподіленим аерогельним наповненням з діоксиду кремнію, здвоєним пароізоляційним шаром алюмінізованої полімерної плівки. Матеріал забезпечує:

  1. Стабільне збереження температури речовини, що транспортується. Як результат - підвищення енергоефективності промислового обладнання.
  2. Захист від утворення конденсату, накопичення льоду на запобіжній, кріогенній та спеціальній запірно-регулюючій арматурі.
  3. Створення імітації оптимальних фізичних умов (гідростатичного тиску, космічного простору та ін.).

Підходить Кріогель для теплоізоляції кріогенних ємностей з гелієм, аміаком, вуглеводнями, з продуктами розділення повітря, газами (неон, криптон, азот, ксенон), ємнісних і теплообмінних апаратів для атомної, газової, нафтохімічної промисловості та складних установок на їх основі. Гнучка ізоляція легко повторює складні контури, не створює навантаження, адже полотно дуже легке.

Об'єкт ізоляції буде максимально захищеним, адже Кіогель має властивості нульового проходження пари.

Експлуатаційні характеристики

Унікальна ізоляційна продукція Aspen Aerogels підходить для використання в умовах екстремальних температур діапазону -260 ° C до + 90 ° C, адже їй властива дуже низька теплопровідність. Але при цьому полотно всього 5-10 мм в товщині. Матеріал в кілька разів ефективніший звичних утеплювачів і набагато простіший в укладанні:

  • легко криється на сегменти потрібних розмірів звичайним ріжучим інструментом;
  • не важкий, тонкий шар не створює зайвого навантаження на поверхню, що піддається обробці;
  • гнучкий, легко повторює контури складноформених об'єктів, зручний в умовах обмеженого простору;
  • еластичний, м'який, пружний - стійкий до механічних впливів і навантажень;
  • кріпиться найпростішим способом - в'язанням дротом, скотчем або сталевою стрічкою.

Кріогель для теплоізоляції стане захистом металевих поверхонь від корозії і руйнування. Матеріал гідрофобний, не пропускає вологу до вкритої поверхні, як це роблять традиційні ізолятори.

Підходить продукція американського виробництва для установки на відкритих і внутрішніх просторах, оскільки повністю екологічно безпечна. У матеріал не входять небезпечні речовини і волокна, що легко відокремлюються.

В Україні замовити Cryogel в потрібному обсязі безпосередньо від виробника можна в нашій компанії «Центр енергозберігаючих технологій». Оптимальна ціна, розрахунок необхідної кількості матеріалу з урахуванням специфіки виробництва, монтаж на об'єкті - весь спектр послуг з розробкою детального проектного плану теплоізоляції. В інтернет-магазині insulation-termopak.net представлені сучасні енергозберігаючі матеріали провідних виробників, ексклюзивним дистриб'ютором яких ми є в Україні, Білорусі та Молдові.

Доставка продукції можлива в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю в чітко обумовлені терміни без затримок. Ви можете замовити модернізацію холодильного обладнання на конкретний час без ризику простоїв виробництва.

Замовити аерогельну теплоізоляцію Aspen Aerogels, USA можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.