Аерогельна теплоізоляція Spaceloft для будівництва

Аерогель Spaceloft - рулонний матеріал нанопористої структури від компанії Aspen Aerogels (США). Це відмінне рішення для промислових підприємств і об'єктів цивільного будівництва, де важливо провести теплоізоляцію в умовах обмеженого простору.

Ультратонкий аерогель дозволяє максимально зберегти корисну площу приміщень за рахунок мінімізації габаритів будівельних конструкцій. Там, де звичайні теплоізоляційні матеріали вимагають багатошаровості, Spaceloft справляється в один шар.

 

Особливості застосування

Аерогельна ізоляція вже десятки років використовується в космічній промисловості для мінімізації тепловтрат в умовах відкритого космосу (наприклад, використана при будівництві марсохода). Spaceloft володіє найнижчою теплопровідністю при малій товщині серед різнорідних довговічних теплоізоляційних матеріалів, відомих сьогодні. Винахід «аерогельного покривала» націлений на полегшення теплоізоляційних робіт при будівництві нових та модернізації вже наявних споруд.

Відмінні експлуатаційні властивості рулонного аерогеля диктують його універсальність. Його застосовують для пошиття зимового одягу (гнучкість, легкість розкрою). Дуже добре підходить аерогельна теплоізоляція для будівництва:

 • внутрішня і зовнішня обробка стін різної масштабності і конфігурації;
 • теплоізоляція підлогового покриття;
 • гідроізоляція і утеплення дахів, мансард, стель;
 • оздоблення балконів, лоджій, терас.

 

Податливість матеріалу до вигинів дозволяє вистилати ним бетонні перемички дверей, вікон, складні деталі будівель і споруд.

Експлуатаційні властивості

Аерогельна теплоізоляція для будівництва Spaceloft отримана в результаті випаровування з гелю рідини з наступною заміною на газифіковане середовище. Цей матеріал на 90% складається з повітря, тому володіє надзвичайною легкістю при рекордно низькій щільності (вона всього в 1,5 рази перевершує щільність повітря).

Якщо порівнювати Spaceloft з традиційними матеріалами теплоізоляції на основі скловолокна або піни, переваги новинки від Aspen Aerogels беззаперечні:

 • тонкість. Скловолокнисте полотно з рівномірно розподіленим аерогелем діоксиду кремнію має товщину всього 5-10 мм, але дає відмінний термічний опір;
 • легкість. Ізоляція не створює значного навантаження на стіни і перекриття;
 • жаропростійкість. Вогнетривкість будівель при обробці цим матеріалом збільшується в 2-4 рази;
 • гідрофобність. Матеріал не поглинає вологу, але пропускає пар, не змінює властивостей при її підвищеній концентрації на своїй поверхні;
 • міцність. При зміні температурного фону матеріал не деформується, не дає усадку;
 • екологічність. Немає ніяких небезпечних речовин в його складі, підходить для будівництва споруд житлового та комерційного сектора;
 • простота монтажу. Податливість на вигин, легкість крою, фіксація будь-яким зручним механічним способом.

На рулонну ізоляцію Spaceloft ціна повністю виправдана експлуатаційними можливостями матеріалу: він максимально збільшує енергетичну ефективність ізольованих будівель в різних кліматичних умовах.

Жителі Одеси, Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода купити новинку від американського бренду можуть в нашому інтернет-магазині ТЕРМОПАК. У нас представлена ​​сертифікована аерогельна теплоізоляція для будівництва за оптимальною вартістю і з доставкою в потрібний регіон України. Тут ви знайдете все для проектів підвищення енергоефективності будинку або промислової будівлі.

Замовити аерогельну теплоізоляцію Aspen Aerogels, USA можна заповнивши форму Зворотного зв'язку на нашому сайті або зателефонувавши за телефонами в розділі Контакти.