Об'єктні магнітні болотники-шламовідвідники ГШМ: точковий захист - запорука довговічності теплової системи

Процес раціонального управління тепловою енергією, зниження витрат на обслуговування котельного обладнання та контурів транспортування теплоносія вимагає модернізації існуючих систем теплопостачання. Об'єктні магнітні болотники-шламовідвідники (ГШМ) стануть головною підмогою для досягнення поставленої мети

 1. Забезпечать тонкий захист внутрішніх поверхонь теплообмінників, проточної частини котлів від корозійних і накипних відкладень.
 2. Сприяють видаленню вже утворених продуктів корозії, шламу з системи.
 3. Запобігають збоям в роботі вимірювальних приладів, теплопроводів, насосів та іншого обладнання.
 4. Мінімізують необхідність хімічних промивок системи і знижують витрати на регламентне обслуговування.
 5. Забезпечать максимальне теплознімання в радіатарах опалення за рахунок очищення від накипу і продуктів корозії.

Специфіка роботи

Справитися з глобальними завданнями магнітний болотник-шламовідвідник може за рахунок ретельного очищення теплоносія, тим самим обмеживши активність процесів корозії металевих елементів системи опалення. Усуваються не тільки причини, але і наслідки використання циркуляційної води поганої якості.

З теплоносія усуваються забруднення, запускаються профілактичні антикорозійні заходи.

Модуль очищення представлений у вигляді циліндра з вхідними / вихідними патрубками, знімним вкладишем і сітчастим фільтром. Профільований вкладиш містить на перегородках кільцеві феромагніти. Від мережевого шламовідвідника об'єктний ГШМ відрізняється більшою поверхнею магнітів, отже - більш ефективним очищенням разової порції води.

Встановлюються об'єктні модулі в системах індивідуального та центрального опалення перед теплообмінними вузлами. Важливо продумати можливість очищення ГШМ без зупинки теплової системи (організація байпасної лінії).

Принцип роботи пристрою простий:

 • забруднена вода надходить в лабіринт пристрою, уповільнює швидкість;
 • великі частки шламу під силою гравітації осідають в шламову камеру;
 • дрібні металеві елементи уловлюються магнітами;
 • сітчастий фільтр великої площі затримує мінеральні та органічні частки.

Особливість об'єктного шламовідвідника - уловлювання магнітами дрібнодисперсних частинок до 0,5 мкм. Сітка фільтра не закупорюється, динаміка зростання гідравлічного опору циркуляції води в даному вузлі мінімальна.

Непряма участь в профілактиці корозії

Об'єктні магнітні болотники-шламовідвідники (ГШМ) сприяють збільшенню центрів кристалізації мінеральних компонентів і солей, що містяться в контурах опалення. Цей процес проходить циклічно в потоці води, а не на стінках труб і теплообмінників.

У порожнинах опалювальних контурів утворюється захисна оксидна плівка, що пригнічує утворення відкладень в трубах і деталях, що контактують з водою. Збільшується ресурс працездатності системи без необхідності ремонту і демонтажу важливих вузлів, ККД залишається високим, адже прохідність труб не зменшується, тепловіддача зберігається на стабільно високому рівні.

На магнітний болотник-шламовідвідник ціна повністю виправдана перевагами застосування:

 • ефективність очищення;
 • безпека для екології (ніякої хімії для промивання);
 • установка без кардинальної зміни системи.

У ТОВ «Центр енергозберігаючих технологій» ви можете замовити недорого об'єктний ГШМ для реконструкції старих котелень або облаштування тільки зведених об'єктів теплових систем. Також є можливість оснастити всі важливі вузли контуру термоізоляційними чохлами ТЕРМОПАК для мінімізації тепловтрат. Доставка товару в Одесу, Київ, Харків, Дніпро, Львів, Ужгород, Івано-Франківськ, Вінницю і більш віддалені куточки України.

Замовити об'єктні магнітні шламовідвідники ГШМ можна в Магазині на нашому сайті.