Дистрибуція теплоізоляції: матеріали світового класу в Україні

Вітчизняний ринок заповнений пропозиціями різних компаній. В умовах високої конкуренції кожен постачальник обіцяє немислимі знижки. Але чи так вигідні покупки в посередників?

Наша компанія пропонує теплоізоляційні матеріали прямого постачання від кращих виробників технічних термостійких матеріалів з Китаю і США. Пряма дистрибуція аерогельної теплоізоляції, в т.ч. і скловолоконної продукції в Молдові, Україні та Білорусі - наш один з основних напрямків діяльності.

У зв'язку з цим ми гарантуємо поставки високоякісної продукції значного асортименту за конкурентними цінами.

Комплекс послуг

Багаторічні партнерські відносини з виробниками світового масштабу стали підмогою оптимальної ціни на висококласні ізоляційні матеріали. Ми не просто забезпечуємо вітчизняний ринок сировиною, але і надаємо спектр послуг технічної і консалтингової підтримки, з виготовлення готової теплоізоляційної продукції, в т.ч. термочехлов ТЕРМОПАК багаторазового використання:

  1. Комплексна дистрибуція теплоізоляції (склотканини, аерогельні утеплювачі, аксесуари для повноцінної обшивки ізолюючих контурів та ін.).
  2. Підбір, доставка в будь-яку точку України, Білорусі та Молдови, монтаж ізоляційних матеріалів на об'єктах різної складності і протяжності.
  3. Виконання всіх видів робіт з розробки та впровадження проектів підвищення енергоефективності в побуті та промисловості.
  4. Власне виробництво виробів із склотканини і аерогельної ізоляції (чохли ТЕРМОПАК, термовкладки в одяг, взуття та ін.). Виготовлення та поставка продукції серійного виробництва, реалізація індивідуальних проектів за власними ескізами користувача.

Доступний ексклюзив

Великі виробники не поставляють роздрібну продукцію на міжнародний ринок. Немає зацікавленості у відокремлених продажах, транспортних витратах по доставці. Тому дистрибуція аерогельної теплоізоляції Aspen Aerogels і технічних термостійких матеріалів EAS Fiberglass від нашої компанії - оптимальна можливість прямого співробітництва з виробником. Матеріали завжди є на нашому власному складі, тому не доведеться чекати тривалий час міжнародну поставку.

У нас можна замовити склотканини потрібної щільності, плетіння і товщини. Рулонні матеріали випускаються різної ширини і експлуатаційних властивостей. Поліуретанові, силіконові покриття, вермікулітові просочення, фольгований шар - будь-яка структура відповідно до технічних потреб вашого об'єкта.

У нашому інтернет-магазині ви можете недорого замовити ексклюзивні матеріали:

  • аерогельна теплоізоляція Aspen Aerogels, USA. Тонкий шар в 5 мм витримує температуру 650 ° C. Використовується на об'єктах теплоенергетики (протипожежний захист «гарячих» виробництв) і кріогенних установках. Серія Pyrogel і Cryogel відповідно;
  •   

  • аерогельний утеплювач Aerotherm. Це цілісне полотно або готові вкладки в зимовий одяг, взуття (аерогельні устілки), рукавички;
  • склотканини потрібного складу. Крім волокон Е і С-скла вони можуть містити різнорідні просочення для отримання посилених властивостей вогнетривкості, хімічної стійкості і вологостійкості. Поліуретанові, PTFE, силіконові, неопренові, акрилові покриття, базальтові, кремнеземні, вуглецеві, кевларові, керамічні тканини - безліч пропозицій для вирішення різних виробничих завдань. Можна підшукати найтонші, легкі, але міцні матеріали (наприклад, для виготовлення бронежилетів є тканина Kevlar, виготовлена ​​з волокон фірми Dupont).
  •   

В умовах обмеженого простору, складні розводки труб, контури з екстремально високих / низьких температур середовища, що транспортується - у нас знайдеться теплоізоляція для будь-яких умов.

Дистрибуція скловолоконної продукції нашою компанією передбачає пошиття термочехлов за індивідуальними розмірами і складом. Є готові швидкоз'ємні моделі ТЕРМОПАК для утеплення труб, обладнання, транспортувальних палет і безпечної фіксації вантажів.