Накидка-чохол на лобове скло авто MAX/DE (1500х2150х980мм)

оптом під замовлення грн Купити

Типорозмір DE (легкові автомобілі великого класу D і бізнес класу E). Розміри МАХ/DE - 1500 мм (ширина низу) х 2150 мм (ширина верху) х 980 мм (висота накидки).


Типорозмір DE (легкові автомобілі великого класу D і бізнес класу E). Розміри МАХ/DE - 1500 мм (ширина низу) х 2150 мм (ширина верху) х 980 мм (висота накидки). Матеріал - спінений поліетилен, з 2-х сторін ламінований металізованою плівкою. Стійкість до ультрафіолетового випромінювання, атмосферних опадів і механічного впливу. Це максимально ефективний захист взимку від криги і інею, влітку від нагрівання салону автомобіля.

Інструкція по застосуванню:
Накидка-чохол для лобового скла застосовується строго для захисту лобового скла від сонячної радіації, як наслідок виключає нагрівання салону автомобіля через лобове скло. Накидка поставляється в складеному вигляді, закріплена двома гумками. При установці накидки на лобове скло слід виконати наступні дії:
1. Накидка-чохол є універсальним виробом і не виготовлена на конкретний автомобіль. У зв'язку з цим конфігурація накидки і її крил дозволяє розмістити нижче або вище на лобовому склі, щоб домогтися максимальної ефективності.
2. Розгорнути накидку і прикласти на лобове скло вузькою частиною накидки до двірників будь-якою стороною, тому що накидка з обох сторін має ламинацию металізованої плівкою.
3. Якщо є поривчастий вітер, то необхідно закріпити однією з гумок накидку за дзеркало на передній двері, що б один край накидки не залежав від поривів вітру.
4. З іншого боку лобового скла накидку треба закріпити, притиснувши дверима, попередньо її відцентрувати щодо нижньої частини лобового скла. При необхідності накидку можна заправити під двірники. Або, навпаки, спустити її нижче, але поверх двірників, якщо є в цьому необхідність для кращого розміщення накидки на лобовому склі.
5. Після цього накидку необхідно притиснути рукою біля протилежної стійки лобового скла і зачинити дверима. Зачинити двері потрібно з короткої дистанції, інакше накидка буде викидатися потоком повітря при закритті при широко відчинених дверях.
6. Не все вийде ідеально з першого разу, так як не відразу буде зрозуміло, як правильно відцентрувати накидку так, щоб не було перекосу і вона повністю закривала лобове скло.
7. Після 2-3 раз з'явиться навик, який забезпечить швидку установку і зняття накидки на лобовому склі.
8. Конфігурація і висота накидки дозволяє розміщувати нижче або вище накидку в залежності від розміру лобового скла Вашого автомобіля для забезпечення максимального захисту всій площині лобового скла.
9. Таким чином, на один і той же автомобіль підійдуть різні типорозміри накидок, наприклад, на автомобіль Тойота Камрі підійде типорозмір С при тому, що для цього автомобіля рекомендована накидка типорозміру DE.
10. Після експлуатації накидки необхідно звільнити її крила від передніх дверей автомобіля і скласти накидку, закріпивши її в складеному вигляді гумками, для зберігання в багажнику.
11. Якщо накидка стала брудною, то необхідно протерти вологою (не мокрою) м'якою ганчіркою, змоченою в слабкому мильному розчині. Після цього протерти накидку вологою ганчіркою, сполоснути в чистій воді. Складати накидку можна через 5 хвилин після такого очищення, тому що потрібен час, щоб накидка висохла.